Pareo modelleri

By  |  0 Comments

Deniz modasının vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan pareolar bu sene yine çok moda. Pareo modelleri yazın moda renklerinden oluşurken ayrıca mayo markaları tarafından mayo ve bikinilere özel aynı renk ve desenlere sahip pareolar da son derece beğeniliyor. 

Pareo satın almak istemeyen kişiler dilerlerse kendi pareolarını kendileri de dikebilirler. Pareo dikimi son derece kolay olduğu için evinde dikiş makinesi bulunan ve biraz dikiş becerisine sahip herkes kendi pareosunu kendisi dikebilir. Pareo modelleri ve fiyatları pareoyu satın alacağınız markaya bağlı olarak değişirken çok uygun fiyatlara sahip pareo modelleri de bulunuyor. Pareo modelleri uzun ve kısa pareo modelleri olarak ayrılırken uzun pareo modelleri farklı kullanım imkanları sunduğu için çok daha fazla tercih edilmektedir. Kısa paeo modelleri ise fiziğine güvenen bayanların daha çok plaj modası için kullandığı bir aksesuar olarak öne çıkmaktadır.

Pareyo modelleri 2012 yılında daha çok elbise gibi kullanılmakta ve üst taraftan dekolte verilen modeller büyük beğeni toplamaktadır. Becerikli hanımlar ise dantel pareo modelleri örerek kendi modalarını kendileri oluşturmaktadır. Dantel pareo özellikle de koyu renk mayoların üzerinde çok daha şık durmakta ve seçilen motife bağlı olarak son derece başarılı sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Pareo pantolon da yine kolay kullanım imkanı sunan ve çok tercih edilen pareo modelleri arasında bulunmaktadır. Plaj modası akımından uzakta kalmak istemeyen hanımların tatil valizlerine en bir tane pareo modeli koymalarını tavsiye ediyoruz…

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply